Učenci 4. razreda so imeli v tednu otroka tehniški dan na temo Vrednost odpadkov. Doma so zbirali različno neuporabno odpadno embalažo,  iz katere so načrtovali in izdelali nov predmet uporabne vrednosti. Dokazali so, da odpaden material lahko ponovno uporabijo in s tem prispevajo k čistejšemu okolju. Nastali so zanimivi izdelki (okrasni cvetlični lončki, vozila, hranilniki, ptičje hišice, različni lončki za pisala, eko roboti…).

Odpravili pa smo se  tudi na pohod. Megleno jutro se je spremenilo v lep sončen dan. Pot nas je vodila mimo Grobelj, Ledeče vasi in Dol. Stare vasi. Občudovali smo čudovito naravo in se v njej orientirali. V šolo smo se vrnili malce utrujeni, a zadovoljni, saj smo se imeli lepo.

Aktiv 4. razreda