Tudi v letošnjem šolskem letu smo sodelovali na natečaju Evropa v šoli z naslovom Dobro se z dobrim vrača. Učenci ste ustvarjali na literarnem in likovnem natečaju. Na regijski izbor smo iz naše šole poslali 12 likovnih  in 5 literarnih del, kjer so za na državno raven izbrali 3 likovna in 1 literarno delo.

Na likovnem področju so se na državno raven uvrstile tri učenke:

Manca Florjančič iz 2. e z izdelkom Moja dobra dela (mentorica Fanika Strojin, PŠ Orehovica)

Alja Šinkovec iz 5. c z izdelkom Moja pomoč (mentorica Barbara Medle)

Zala Rebernik iz 7. d z izdelkom V nesreči pomagamo (mentorica Mojca Lampe Kajtna).

Na literarnem področju pa se je na državno raven z literarnim delom uvrstil

Maj Bartol Pavšelj iz 4. b s pesmijo Dobrodelen (mentorica Irena Zagorc).

Čestitamo učencem z izbranim izdelkom na regijski ravni, ravno tako tudi njihovim mentorjem. Državni rezultati natečaja pa bodo znani ob koncu meseca aprila.

koordinatorica natečaja Irena Zagorc