Spoštovani starši,

obveščam vas, da bodo v naslednjih dveh tednih potekali roditeljski sestanki za starše učencev od 2. do 9. razreda. V prilogi najdete razpored. Razredniki vam bodo poslali vabila z dnevnim redom.

Na matični šoli bodo sestanki potekali v kinodvorani in jedilnici, na podružnici pa v telovadnici in matičnih oddelkih. Zaradi razmer povezanih s preprečevanjem širitve okužb z virusom COVID-19 starši na vstop v šolo počakate v šolskem atriju, kjer vas bo sprejel/-a razrednik/-čarka. Na podružnici starši počakate na razredničarko na šolskem igrišču. V šolo starši vstopate z masko in spoštujete medsebojno razdaljo.

Lepo prosim, da v šolskih prostorih izpolnjujete pogoj PCT ter upoštevate higienska priporočila (v šolo vstopate z masko in spoštujete medsebojno razdaljo).

Prvi šolski dan smo uspešno izvedli. Morebitne prijave/odjave na jutranje varstvo (čas prihoda), podaljšano bivanje (čas odhoda) sporočajte razredniku. Prijave/odjave prehrane urejajte preko LoPolisa.

Priloge:

Razpored roditeljskih sestankov